Produktu katalogs ES Fondi 8 ES Fondi_7 ES Fondi 5 ES Fondi 4 ES fondi 2 ES Fondi Uzņēmuma informācija
Gaļas pārstrādes uzņēmuma Nākotne zīmols pazīstams vairāk kā piecpadsmit gadus. Latvijas gaļas tirgū uzņēmums ienāca ar pilna cikla gaļas pārstrādi. Uzņēmumam ir sava lieljaudas kautuve, kurā ik dienas tiek iegūta svaiga un kvalitatīva izejviela uzņēmuma gaļas sadales un pārstrādes cehiem. Vidēji dienā tiek nokautas līdz 250 cūkām un 5 liellopi. Iegūtā gaļa tiek atdzesēta un sadales cehā atkaulota un sadalīta gan gaļas pārstrādes ceham, gan realizācijai svaigās gaļas tirdzniecībai veikalos un ēdināšanas firmām.

Uzņēmums iepērk Latvijā audzētus lopus no lielajiem audzētājiem, kas var nodrošināt regulārus apjomus, gaļas kvalitāti un konkurētspējīgu cenu salīdzinot ar Eiropā piedāvāto. Uzņēmuma izdevīgais ģeogrāfiskais izvietojums Latvijas centrālajā daļā Zemgalē - Jelgavas novadā Nākotnē, ir viens no priekšnoteikumiem veiksmīgai sadarbībai gan ar izejvielu piegādātājiem, gan klientiem.

Uzņēmumā strādā 250 cilvēki. Uzņēmuma produkciju tirgo vairāk kā 4000 veikalos un ēdināšanas firmās visā Latvijā. Produkcija tiek eksportēta uz ES valstīm.

Uzņēmumā tiek ražoti vairāk kā 160 gaļas produktu veidi. Pircēju vidū īpašu popularitāti iemantojuši mājas kūpinājumi. To ražošanas tehnoloģijā tiek pielietotas latviešu tradicionālās paaudžu paaudzēs saglabātās receptes. Ar šo kūpinājumu īpašo aromātu un garšu uzņēmums ir ieguvis pastāvīgu pircēju loku. Īpaši iecienītas ir Mājas desa, Saimnieka gaļa, Azaida gaļa, Jubilāra karbonāde un Nākotnes karbonāde, Senču gaļa, Alpu un Mednieku desiņas, Asins desa. Īsts gardums ir cūkgaļas ”Tradicionālais šašliks” latviešu gaumē.

Ēdināšanas firmas, skolas un bērnudārzi, kā arī kafejnīcas un restorāni ir iecienījuši uzņēmuma svaigo, atdzesēto cūkas un liellopu gaļu. Uzņēmuma kautuvē iegūtā gaļa ir augstvērtīga un kvalitatīva izejviela gaļas produktu un izstrādājumu ražošanai.

Specializētais uzņēmuma autotransports ik dienas nodrošina produkcijas piegādi visā Latvijā. Arī lopu piegādi uzņēmums veic ar savu specializēto transportu, atbilstoši lopu pārvadāšanas prasībām.

Uzņēmuma speciālisti regulāri strādā pie jaunu produktu ieviešanas un kvalitātes uzlabošanas.

Uzņēmumā produkti tiek gatavoti no vissvaigākās gaļas, ar īpašu attieksmi pret to kvalitāti un domājot par mūsu uzticīgajiem pircējiem.

SIA „GAĻAS PĀRSTRĀDES UZŅĒMUMS NĀKOTNE” 2012.gada 9.janvārī noslēdza līgumu Nr. APA/1.3.1.1.1/10/02/010 ar biedrību Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija par līdzdalību projekta „Pārtikas nozarē nodarbināto apmācības – konkurētspējas veicināšanai” īstenošanā, balstoties uz Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas (LPUF) 2010.gada 29.decembrī noslēgto līgumu Nr. L-APA-10-0016 ar VA Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra par projekta „Pārtikas nozarē nodarbināto apmācības – konkurētspējas veicināšanai” Nr. APA/1.3.1.1.1/10/02/010 īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

Projektu īsteno – Biedrība „Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera”. Projekta līgums Nr. L-APA-10-0016

Projekta mērķis – Latvijas pārtikas nozarē nodarbināto apmācības konkurētspējas veicināšanai. Veicināt profesionālās kapacitātes celšanu, nodrošinot mūsdienīgu, augoša darba tirgus prasībām atbilstošu zināšanu, kvalifikācijas un prasmju apgūšanu caur pārtikas nozarei specifiskām un inženierzinātnes un tehnoloģijas apmācībām.

Projekta ietvaros uzņēmums plāno veikt darbinieku apmācības ar mērķi paaugstināt darbinieku kvalifikāciju un veicināt viņu konkurētspēju darba tirgū.
© NĀKOTNE, 2019 Insbergs interneta risinājumi